Szolgáltatások • Esztétikai bőrgyógyászat • Botulinum kezelések

Kóros izzadás kezelése

Tudjuk, hogy az izzadás mértéke a környezeti tényezőktől, de az egyén adottságaitól is függ. A lakosság mintegy 3%-a szenved attól, hogy verejtékezése kóros mértékű. Serdülőkorban a panasz lényegesen gyakrabban fordul elő. A tinédzserek 48%-a problémásnak érzi izzadását, ami miatt társaik akár meg is bélyegzik őket.

A kóros izzadás probléma tüneti kezelésére a különböző helyi izzadásgátló deodoránsok valók.

Oki kezelést a verejtékmirigyek aktivitásának csökkentése jelent.

A Clostridium botulinum A nevű anyag (egy jótékony toxin) képes erre. Meggátolja az ingerület átvitelét az idegvégződés és a verejtékmirigyek között. Az ideg-izom találkozásánál hat, gátolja az acetilkolin nevű kémiai anyag felszabadulását az idegvégződésből, ami a verejtékmirigyek összehúzódását, ennek következtében izzadást okozna.

Fokozott hónalji verejtékelválasztás kezelése során injekciókkal juttatjuk be a készítményt a bőrbe, a kívánt helyre. Az első alkalommal ez hónaljanként mintegy 10 apró tűszúrást jelent. Általában ennek az adagnak a hatása 6-8, de akár 11 hónapig is eltart, de ez egyénenként változik. Az injekciók nem ismételhetők gyakrabban mint 12 hét, de ennek leteltével újra elvégezhető a kezelés.

A módszer a tenyéri, talpi izzadás kezelésére is hatásos.

Botox kezelés – ránctalanítás izomgátlással

Az arc egyes régióin megjelent ráncokat hatásosan, hosszabb időre eltünteti a Botox kezelés. A szakorvos által beadott, kisdózisú hatóanyag biztonságot nyújt Önnek.

5 érv a G1 Intézet szolgáltatásai mellett

Tapasztalat

Több mint 15 éve működünk a magán­egészségügy terén.

Szakértelem

Elhivatott kollégáink rendszeresen fejlesztik szaktudásukat.

Modernizáció

Európai színvonalú technikai felszerelésünket folyamatosan újítjuk meg.

Komplexitás

A szakemberek és szakterületek széles választékát nyújtjuk.

Kényelem

Pácienseinket elegáns váró- és vizsgálóhelységeinkben fogadjuk.